7 років тюрми отримав буковинець, який намагався зарізати свою невістку

Чоловік вирішив поквитатись з невісткою та наніс їй три ножових поранення через те, що вона заступилася за свекруху
У травні, цього року, 71-річний мешканець села Несвоя Новоселицького району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, розпочав словесний конфлiкт зi своєю невiсткою, яка заступилась за свекруху. Обвинувачений побив власну дружину, а невістка, побачивши свекруху в крові, викликала поліцію, проте жінка відмовилась писати на кривдника заяву.

По від’їзді правоохоронців чоловік вирішив поквитатись з невісткою та наніс їй три ножових поранення. Потерпілій вдалось втекти від кривдника до сусіднього господарства. Сусіди викликали швидку та поліцію. Своєчасне надання медичної допомогти врятувало жінці життя.

Обвинувачений свою вину визнав частково, проте прокурор надав суду достатньо доказів вини чоловіка. 7 років позбавлення волі – таку міру покарання ухвалив Герцаївський районний суд Чернівецької області 71-річному буковинцю за замах на умисне вбивство невістки.

фильмы бесплатно
Джерело: Пресслужба прокуратури Чернівецької області

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/11/04/na-novoselychyni-svekor-namahavsia-zarizaty-nevistku.html” Об этом сообщает abomus.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя