Британія витратить ще 2 млрд фунтів на реалізацію Brexit

Раніше мінфін Британії вже надавав 2,1 млрд фунтів додаткового фінансування для Brexit — Британія витратить ще 2 млрд фунтів на реалізацію Brexit
Раніше мінфін Британії вже надавав 2,1 млрд фунтів додаткового фінансування для Brexit
Надані кошти мають піти на розвиток необхідної інфраструктури Об этом сообщает slovo-ua.info со ссылкой на СМИ.


Міністр фінансів Великобританії Саджид Джавід оголосив про виділення додаткових 2 мільярдів фунтів ($2,44 млрд) на реалізацію Brexit.


Про це повідомляє Express.


«Протягом моїх перших декількох днів як канцлера я надав 2,1 млрд фунтів додаткового фінансування для Brexit і підготовки до виходу без угоди. А сьогодні я можу оголосити, що ми надаємо ще 2 млрд фунтів для реалізації Brexit у наступному році», — сказав Джавід.


Він заявляє, що це означає більше співробітників прикордонної служби і поліпшену транспортну інфраструктуру в британських портах.


Нагадаємо, 4 вересня прем’єрміністр Великобританії Боріс Джонсон закликав провести дострокові вибори в парламент.


Відповідна заява прозвучала після того, як палата громад прийняла у третьому читанні законопроєкт, що забороняє Brexit 31 жовтня в разі відсутності угоди з ЄС.


Напередодні вночі парламент Великобританії зробив перший крок до того, щоб заблокувати плани прем’єрміністра Боріса Джонсона вивести країну з ЄС 31 жовтня без угоди.


Раніше повідомлялося, що у Великобританії по всій країні почалися акції протесту проти рішення Боріса Джонсона призупинити роботу парламенту напередодні Brexit.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/britaniya-vitratit-shche-2-mlrd-funtiv-na-realizaciyu-brexit-622828.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя