Не Цемахом єдиним: Суд звільнив з-під варти офіцера запасу ЗСУ, завербованого ФСБ

Суд пом’якшив ймовірному агенту ФСБ запобіжний захід наприкінці серпня в рамках процесу з обміну утримуваними особами між Україною та РФ.

Об этом сообщает internet-radio.in.ua со ссылкой на СМИ.

Суд звільнив з-під варти під особисте зобов’язання офіцера запасу Збройних сил України Олександра Ракушина, якого підозрюють в роботі на ФСБ Росії. Про це розповів його адвокат Родіон Пугач, передають Патріоти України.

Суд пом’якшив ймовірному агенту ФСБ запобіжний захід наприкінці серпня в рамках процесу з обміну утримуваними особами між Україною та РФ. «Ці події пов’язані. Хоч він (Ракушин) громадянин України, але він дав добровільну згоду на обмін в РФ», — повідомив Пугач.

Служба безпеки України затримала колишнього військовослужбовця Олександра Ракушина у Маріуполі в червні 2019 року. За даними слідчих, офіцер запасу ЗСУ був завербований на території Росії у 2017 році кадровим співробітником ФСБ РФ під час зустрічі випускників Ленінградського вищого військово-політичного училища протиповітряної оборони ім. Андропова.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ne-tsemakhom-iedynym-sud-zvilnyv-z-pid-varty-ofitsera-zapasu-zsu-zaverbovanoho-fsb-294140.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя