У Дубенській ЦРЛ «важких» пацієнтів носять сходами, адже не працює ліфт (ВІДЕО)У Дубенській ЦРЛ пацієнтів з хірургічного відділення вимушені зносити сходами. Ліфт не працює вже тривалий час. Про це пишуть у спільноті «Типове Дубно» (допис подаємо без змін): Об этом сообщает digital-tv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Дубенська ЦРЛ, 9 серпня біля першої ночі нашого товариша госпіталізувала швидка, відвезла в хірургічний відділ 3 поверх, дякуючи лікарям прооперували, все добре, після операції пацієнта переводять в реанімацію, яка знаходиться на першому поверсі, і тут вже так "докерувалися" чиновники, що хворих після операції, шукаючи допомогу серед чоловіків які були в той момент в лікарні, щоб знести хворого на перший поверх, бо ліфт не працює...

І так лікарі тяжко хворих зносять на носілках майже щодня.... Аптеки цілодобової в ЦРЛ не має і дуже швидко треба були медикаменти для операції, які прийшлося їздити купляти по аптеках міста, добре що було своє авто і швидко всі необхідні медикаменти купили... Дякуємо лікарям і медсестрам.
Чи це чергова зрада чиновників, чи тимчасове необхідне відключення, з допису невідомо.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/u_dubenskiy_tsrl_vazhkyh_patsiientiv_nosyat_shodamy_adzhe_ne_pratsyuie_lift_video_239166.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя